může být vaše

Prodává se další z Krejčířových vil! Podívejte se, v jakém luxusu žil

Téma:

Dnes jde do aukce černošická vila Radovana Krejčíře. Vyvolávací cena luxusního sídla, do kterého kontroverzní podnikatel investoval asi 300 milionů korun, je necelých 65 milionů.

Internetová dražba takzvané velké vily Radovana Krejčíře probíhá právě v těchto chvílích, ale už teď je téměř jasné, že se dnes areál nového majitele s největší pravděpodobností nedočká.

 

Případní zájemci mohou přihazovat až do jedné hodiny odpoledne, ale předchází tomu nutnost složit jistinu ve výši dvacet milionů korun, a to zatím nikdo neudělal.

 

Jasné je, že se jedná o nejdražší stavbu, která se kdy v exekuční dražbě prodávala. Budova, která je z části zasazená do skály, má celkem čtyři patra, dva bazény nebo velké akvárium, ve kterém Radovan Krejčíř choval žraloka.

 

 

Kontroverzní podnikatel, který je v současnosti v jihoafrickém vězení, kde byl odsouzen na 35 let, byl ve své vile naposledy v polovině června roku 2005. Z domu utekl v ranních hodinách během policejní akce a nakonec se dostal až na Seychelské ostrovy.

 

Odtud se pak přesunul právě do Jihoafrické republiky, kde byl na konci roku 2013 zadržen policií a později odsouzen za únos, pokus o vraždu a obchod s drogami.

Související témata:
mom TN.cz