AGRESIVNÍ ŽENA

Nasaďte si respirátor, vyzval ženu prodavač. Ta na něj vytáhla obušek

Žena s teleskopickým obuškem
Zdroj: Městská policie Praha
Teleskopický obušek a injekční stříkačky
Anna Křenková
Anna Křenková
4.5. 2021 15:22
Téma:

Agresivní žena začala v úterý odpoledne v Praze ohrožovat prodavače poté, co ji požádal, aby si nasadila respirátor. Na místo byla následně přivolána městská policie, která ženu zpacifikovala. Jelikož se pokusila udeřit obuškem i jednoho ze strážníků, skončila na zemi v poutech.

Po slovní roztržce žena vytáhla teleskopický obušek a začala ohrožovat zaměstnance provozovny. Ten ji pouze požádal, aby si nasadila respirátor. Po vyzvání ale žena začala být agresivní a prodavači vyhrožovala smrtí. Ten okamžitě zavolal hlídku městské policie a na obranu si připravil svůj obušek.

 

Agresivní žena odešla z prodejny, před vchodem začala vyhazovat věci ze svého batohu a vulgárně napadala kolemjdoucí. To už na místo dorazili strážníci. Třicetiletá žena si i nadále odmítala vzít respirátor a pokračovala v nadávání. Strážníci pojali podezření, že je žena pod vlivem drog. To se také následně potvrdilo.

 

 

Opakované výzvy policie, aby se uklidnila však nepomáhaly a žena se pokusila udeřit strážníka do obličeje obuškem. Poté skončila na zemi v poutech.

 

"Kromě teleskopického obušku u ní hlídka objevila šest kusů injekčních stříkaček, které strážníci uložili do speciálního kontejneru na nebezpečný odpad. Ženu si převzali do péče přivolaní záchranáři a věc byla oznámena správnímu orgánu, který je oprávněn ve věci rozhodnout," uvedla Městská policie Praha na svém facebookovém účtu.

 

Agresor v audi ohrožuje řidiče v jižních Čechách. Jeho manévry děsí. Na video se podívejte zde:
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz