skandál v supermarketu

Prodavačka v Kauflandu prodávala s hákovým křížem na ruce!

Pokladní Kauflandu se svastikou
Zdroj: nyx.cz
Téma:

Neuvěřitelnou drzost prokázala pokladní jednoho pražského Kauflandu. Zákazníky obsluhovala s odkrytým neonacistickým tetováním na předloktí, kterému vévodí hákový kříž. Fotografie pokladní v tričku "Z lásky k Česku" už koluje sociálními sítěmi.

Mimořádný skandál teď řeší řetězec Kaufland v Česku. Na jedné z jeho poboček v Praze-Michli dnes prodávala mladá prodavačka s nepokrytě neonacistickým tetováním na předloktí, které ani neměla zakryté rukávy. Informaci jako první přinesl server Extra.cz

 

Fotografii prodavačky pořídil náhodný zákazník, který ji hned umístil na sociální síti a informoval o tom telefonicky i vedoucí prodejny. Ta slíbila, že bude situaci hned řešit.

 

Na nezakrytém předloktí má prodavačka tetování se zřetelnou nacistickou svastikou. Tetování obsahuje ještě hajlujícího muže a bránu, která připomíná vchod do koncentračního tábora.

 

 

Kromě více méně usměvného detailu, že prodavačka se svastikou obsluhuje v tričku s reklamním sloganem "Z lásky k Česku", se zřejmě žena dopustila i trestného činu podpory a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka (§ 403). A to navíc v německém obchodním řetězci, kterému tak poškodila jméno.

 

Redakce TN.cz už kontaktovala mluvčího společnosti Kaufland v Česku Michaela Šperla. Ten je momentálně v zahraničí, ale o případu ví. Potvrdil, že vedení společnosti ho řeší. Podrobnější informace slíbil dodat ve čtvrtek.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Přes internet si koupil nové boty. Když se v nich prošel ve sněhu, byl v šoku, jaké stopy zanechávají!

Vandalové jí nastříkali na dveře hákový kříž. Odstranila ho tak, jak by to udělal Harry Potter!

Nechtěné tetování? Zbavte se ho jednou provždy!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / gar