jak to poznáte?

Profesionální milenka promluvila: 5 signálů, že vás partner podvádí

Nevěra
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:

Jste čerstvě zamilovaní, nebo cítíte, že váš vztah už není takový jako na začátku? Možná je v tom někdo třetí! Jak to poznáte? To prozradila profesionální společnice starších mužů.

Jste pro něj jediná na světě, nebo váš partner hledá lásku mimo domov? Dá se to poznat, nevěrníci totiž dodržují určité vzorce chování. Pro web Elite Daily je popsala Jean Marie, dívka, která si jako společnice starších mužů vydělává na studia. Jak tedy poznáte, že je vám partner nevěrný?

 

1. Vybírá z účtu vysoké částky

Aférky nejsou zrovna levná záležitost. Večeře v luxusních restauracích, nákupy šperků či spodního prádla - to všechno může vašeho partnera usvědčit z nevěry. Zkuste si tedy všímat toho, za co váš partner utrácí nebo jestli nevybírá z účtu vyšší částky, než míval ve zvyku.

 

2. Ztratil zájem o sex

Pro muže není zrovna typické, že by se vyhýbali sexu. Pokud ho nechtějí po vás, může to znamenat, že ho dostávají někde jinde. Zkuste uvařit jeho oblíbené jídlo, udělejte mu masáž a pozorujte, jak na to zareaguje. Pokud se nechytne, někde je problém.

 

3. Často kontroluje telefon

Pokud váš partner nedá mobil z ruky, nemusí to nutně znamenat, že vás podvádí. Zbystřit byste ale měli ve chvíli, kdy před vámi začne mít tajnosti. Například změní zabezpečovací heslo nebo před vámi skrývá obrazovku. Jestli má váš muž tendenci být nevěrný, zjistíte snadno. Vytvořte si falešný profil na sociální síti a spojte se s ním. Uvidíte, jestli s vámi začne flirtovat. Pokud ano, dejte mu nůž na krk.


 

4. Změnil vzhled

Samozřejmě může jít jen o to, že váš muž chce změnu. Ale ruku na srdce - čí partner by se chtěl dobrovolně měnit? Podle Jean Marie to může být důvod k obavám.


5. Najednou musí častěji pracovat

Je to stará výmluva, ale pořád funguje. Pracovní cesty ani přesčasy totiž nejsou nic neobvyklého. Pokud ale váš partner změnil pracovní návyky z ničeho nic, může to značit, že je vám nevěrný.

Související témata:
mom TN.cz