dvojitá tragédie

Prokletá klinika v Šenově? Dva lékaři se tady zabili chvíli po sobě!

Smutný lékař
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Lékařské středisko v Šenově na Ostravsku stíhá jedna tragédie za druhou. Skoncovat se životem se tady dobrovolně rozhodli hned dva lékaři ve velmi krátké době. Pacienti jsou zdrcení.

Pacienty v Šenově šokovala zpráva o smrti oblíbeného gynekologa Aleše B (†59). Ten se rozhodl ukončit svůj život sebevraždou. Podle známých se 15 let léčil s rakovinou a lékaři mu dávali posledního půl roku. Informuje o tom Blesk.cz.

 

Porodník, který pomohl na svět stovkám dětí, vyskočil z okna. Záchranáři už mu nedokázali pomoct. Byl přitom oblíbeným a vyhledávaným odborníkem. "Cože? To je velmi smutná zpráva. Pokoj jeho duši. Posílám vzpomínku a dík za vše, co pro mě udělal," napsala na facebook Drahuška. "Neznala jsem lepšího člověka a lékaře. Teď už ho nic trápit nebude," přidala se Barbora.

 

Vypadá to, jako by zdravotnické středisko v Šenově bylo snad prokleté. Před nedávnem dobrovolně odešel z tohoto světa také šenovský praktický lékař Jan M. (†63). Podle informací Blesku se měl oběsit.

 

 

Informaci o obou úmrtích potvrdil starosta obce i kolegové ze střediska. Proč se praktický lékař rozhodl pro sebevraždu, není jasné. O jeho pacienty se nyní stará manželka, která je také lékařka.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z TOHO MRAZÍ: Jevany neboli české Beverly Hills! Proč je toto místo tak prokleté?

mom TN.cz