GALERIE Inspirace pro každého

Proměňte starý žebřík v jedinečný doplněk vaší domácnosti

Žebříky jako originální doplněk - 2
Zdroj: Instagram
Téma:

Dřevěný žebřík v interiéru může být originálním a praktickým doplňkem do bytu. Zároveň je také velmi funkční. Může ho využít pouze jako dekoraci, ale nahradí vám i úložné prostory. Inspiraci načerpejte v naší galerii.

Žebřík je vnímán spíše jako praktický pomocník při malování, ale skrývá se v něm mnohem víc. Ze starého nepoužívaného žebříku a štaflí, si můžete vytvořit úžasný interiérový doplněk. Staré žebříky tak přebírají roli knihoven, poliček a věšáků. Snadno na ně můžete zavěsit ramínka s oblečením, stejně jako módní doplňky, kabelky a šperky.

 

GALERIE: Žebřík jako originální doplněk

1
/
26
Zdroj: Instagram
Žebříky jako originální doplněk - 5 ; Super knihovna do každého pokoje

 

Hodí se i do koupelen, kde vám může posloužit jako originální věšák na ručníky. V chodbách se stane nevšední alternativou šatních a chodbových skříní. Můžete si na něj zavěsit například deštníky a boty na podpatku. Poslouží i jako originální osvětlení na chodbu, ale i do obývacího pokoje. Výborně  například vypadá světelný řetěz omotaný kolem žebříku.

 

 

Výroba není vůbec náročná ani nákladná. Stačí jen starý žebřík, který si můžete natřít barevně, aby vám ladil s interiérem. Žebřík můžete také ošetřit proti vlhkosti voděodolnou barvou, ale až po řádném broušení. Jak si svůj předělaný žebřík vyzdobíte, je už na vaší kreativitě.

Související témata:
has TN.cz