Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Rozsáhlý zátah

Protimafiánská policie opět v akci! Detektivové se obrnili mlčením

Elitní detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) jsou od úterního rána znovu v terénu. Nechtějí ovšem vůbec říct, kde a proti komu zasahují.

"Mohu pouze potvrdit, že provádíme úkony trestního řízení. Nic dalšího v tuto chvíli uvádět nebudeme," řekl TN.cz před úterní devátou hodinou ráno mluvčí protimafiánské centrály Jaroslav Ibehej.

 

Doplnil, že nepředpokládá, že by mohl v nejbližších hodinách poskytnout jakékoli další informace. Odmítl také říct, které státní zastupitelství zásah dozoruje.

 

Víte, kde elitní policisté zasahují? Ozvěte se nám na e-mail zpravy@nova.cz nebo na telefonní číslo 606 09 09 09. Děkujeme!

 

 

Podle České televize policisté zasahují na několika místech Česka včetně hlavního města, v hledáčku údajně mají i jednu advokátní kancelář.

 

 

 

Každopádně jde o druhou akci protimafiánské centrály v krátké době - je to jen pár dní, co detektivové vtrhli na radnici Brna-středu, do firmy Kapsch a také na antimonopolní úřad. Zajímal je tendr na výběr mýta na českých dálnicích i zakázky na zmíněné radnici. Následně několik lidí obvinili.

 

Připomeňte si nedávnou razii NCOZ v reportáži TV Nova:

 

pez TN.cz