druhá řada

PRVNÍ UKÁZKA Z NOVÉ TVÁŘE: Etzler už ví, koho si zazpívá!

Druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na Nově už v neděli 4. září ve 20:20! Mezi osmičkou nových soutěžících se představí i oblíbený herec Miroslav Etzler.

Už v neděli 4. září se divákům v druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas představí noví soutěžící. Jedním z nich je i herec Miroslav Etzler, který se s diváky podělil o své pocity před začátkem soutěže.

 

 

"Pořád opakuju dokola jednu věc. Snažím se otevřít oči, probudit se a říct si, že to je sen. Že se stala věc, do které jsem vstoupil a netušil jsem, co mě čeká. Možná až na pódiu zkolabuju, tak se probudím v šatně. Jsem katastrofální zpěvák a moje výhra bude ta, když z pódia odejdu a neodnesou mě," vtipkoval Miroslav Etzler.

 

"Viděl jsem skoro všechny díly první řady. Obdivoval jsem to a říkal jsem si, že do toho bych nemohl nikdy vstoupit, protože všichni jsou úžasní, skvěle zpívají a patrně jsou schopni pobavit půlku republiky. Proto se teď budím a říkám si není to sen, ale realita,“ doplnil známý herec.

 

 

V první epizodě bude z herce anglický rockový zpěvák Joe Cocker, o své první proměně se dozvěděl od moderátora Ondřeje Sokola na horolezecké stěně.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz