královská rodina

První vánoční pohlednice Archieho. Rodiče se nedokázali přestat smát

Princ Harry, Meghan, Archie
Zdroj: Profimedia
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Publikováno 24. 12. 2019
Téma:

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu letos oslaví první Vánoce se svým sedmiměsíčním synem Archiem. A nezapomněli na své fanoušky, které potěšilo jejich vánoční přání. Královský pár ji nezveřejnil na svém instagramu, ale poslal ji společnosti sdružující mladé lidi z Commonwealthu. Na fotografii je malý Archie vepředu a jeho rodiče se za ním smějí. Vánoce v Kanadě si rozhodně užívají.

Britská královna Alžběta II. měla v pondělí svůj tradiční proslov. Na stole vedle ní se nacházela řada rodinných fotografií. Lidé na ni však postrádali prince Harryho a vévodkyni Meghan. Dlouho ale truchlit nemuseli. Brzy se na twitteru totiž objevila jejich vánoční rodinná pohlednice, na které nechyběl jejich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

 

Královský pár ji měl zaslat společnosti The Queen’s Commonwealth Trust, která ji ukázala veřejnosti, informoval deník Mirror. "Jenom sdílíme roztomilé vánoční přání od našeho prezidenta a viceprezidentky, vévody a vévodkyně ze Sussexu," napsala společnost na twitteru, jejíž patronkou je královna Alžběta II. Sdružují se zde mladí lidé z celého světa, kteří sdílejí své nápady a snaží se splnit si své sny.

 

Na pohlednici sedí vévoda a vévodkyně ze Sussexu před vánočním stromečkem a jejich syn kouká přímo do objektivu. Rodiče se pak celé situaci smějí a vypadají šťastně. "Přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný Nový rok, od naší rodiny pro vaši," vzkázal královský pár v pohlednici. Ten se také letos rozhodl strávit Vánoce v Kanadě.

 

Pohlednice královského páru

 

Podle mluvčího páru princ Harry s vévodkyní Meghan chtěli strávit vánoce v zemi Commonwealthu, která je velmi důležitá. V Kanadě Meghan také natáčela několik let seriál Kravaťáci. Z něj odešla, když se seznámila se svým manželem.

 

 

Vánoční čas si také užívá i princ William. Nedávno se svým synem Georgem připravoval tradiční puding. U toho mu asistovala Alžběta II. a princ Charles. Všichni si přípravu velmi užívali a na zveřejněných fotografiích ukázali i výzdobu hudebního salónu v Buckinghamském paláci. 

 

GALERIE: Tři budoucí králové spolu vyráběli puding

1
/
5
Zdroj: The Royal Family
Tři budoucí králové spolu puding - 1

Podívejte se na reportáž o královských křtinách:

 

 

TN.cz