ÚNOS NA ULICI

Psi Lady Gaga se našli! Zpěvačka slíbila odměnu 10 milionů korun

Brabec Martina
Martina Brabec
Aktualizováno 20:28
27.2. 2021 9:15
Téma:

Zpěvačka Lady Gaga se raduje. Její unesení psi Koji a Gustav se našli. Na policii je přivedla žena, která prý s jejich únosem nemá nic společného.

Dva francouzští buldočci, které americké zpěvačce ukradli ve středu, se vrátili domů. Na policii je podle agentury AP přivedla žena, která prý není s jejich únosem nijak spojena. 

 

Psi byli uneseni během ozbrojené přepadení v Los Angeles. Jeden z dvojice zlodějů zaútočil na Ryana Fischera, který pro zpěvačku pracuje a který právě venčil její psy. Lupič ho postřelil, psy ukradl a z místa činu ujel.

 

Třicetiletý Fischer, který psy venčil, je hospitalizován se střelným zraněním. Podle vyjádření policie se mu psy pokusili ukrást dva muži, kteří vedle něj zastavili v autě. Pokusil se je zahnat, jeden z pachatelů na něj však vystřelil z poloautomatické zbraně a buldočky ukradl.

 

 

Lady Gaga okamžitě nabídla za vrácení psů odměnu 500 tisíc dolarů (cca 10 milionů korun). Oznámila také, že ji nálezci vyplatí, aniž by se ho na cokoli ptala, uvedl její PR manažer. Zatím není jasné, zda je nálezkyně dostane. 

 

Při ozbrojeném přepadení byl přítomen i třetí zpěvaččin francouzský buldoček - fenka Asia, které se však podařilo včas uprchnout. Později ji našel jiný zpěvaččin zaměstnanec, píše agentura AFP.

 

Francouzský buldoček patří k drahým psím plemenům, ti nejlepší můžou stát tisíce dolarů (desetitisíce korun). Zda se zloději zaměřili speciálně na psy Lady Gaga, nebylo bezprostředně zřejmé.

 

 

Zpěvačka se momentálně nachází v Římě, kde natáčí film Gucci v režii Ridleyho Scotta. Lady Gaga v něm ztvární Patrizii Reggianiovou, která dala v roce 1995 zavraždit svého exmanžela Maurizia Gucciho, vnuka legendárního módního návrháře Guccio Gucci.

 

Únos psů a postřelení muže natočili bezpečnostní kamery. Podívejte se:

Související témata:
TN.cz