případ řeší policie

Psi přeskočili plot a zaútočili na mladou ženu. Skončila v nemocnici

Téma:

Zlínská policie řeší napadení mladé pejskařky, na kterou zaútočili dva cizí psi a žena skončila s lehkým zraněním v nemocnici.

Napadení pětadvacetileté ženy se odehrálo mezi rodinnými domy ve zlínské místní části Kudlov.  Právě tam na ni dva psi nečekaně zaútočili. Bylo to ve chvíli, kdy žena byla zrovna na krátké procházce a venčila svého psa.

 

 "V momentě, kdy šla pětadvacetiletá žena se svým psem okolo plotu jednoho z rodinných domů, toto oplocení přeskočila dvojice agresivních psů a ženu napadali," popsal útok mluvčí policie Petr Jaroš.

 

 

Křiku si okamžitě všimli obyvatelé okolních domů. Jedním z nich byl i majitel útočící dvojice zvířat. Ta dotírala jak na ženu, tak na jejího psa. I když se sousedé k místu útoku seběhli během pár vteřin, napadená skončila ve zlínské krajské nemocnici.

 

Událost šetří zlínští kriminalisté pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti, za což v případě prokázání viny hrozí majiteli psů až jednoletý trest odnětí svobody. Zranění ženy naštěstí nejsou nijak vážná.

Související témata:
TN.cz