Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 28. 5. 2018

Ptejte se šéfky AAA AUTO! Odpoví vám ON-LINE

Karolína Topolová

Jaké ojeté automobily jsou letos nejpopulárnější? Roste zájem o zánovní vozy? Přejte se šéfky největšího prodejce ojetin u nás.

Jak se prodávají ojetiny v letošním roce? Které jsou nejpopulárnější? Jak je to s oblibou zánovních automobilů? Jak se v prodejích ojetých vozů uplatňují moderní technologie a inovace? Jak se změnilo nákupní chování zákazníků? Jak velký problém je stále stáčení tachometrů? Hrozí nám zaplavení nekvalitními dieslovými ojetinami z Německa? Ptejte se nejen na to generální ředitelky mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO Karolíny Topolové:

 


Odpovídat bude v úterý 29. 5. od 10:00 do 11:00.

 

Karolína Topolová, generální ředitelka AAA AUTO, se pohybuje v branži s ojetými vozy již dvacet let. Pro největšího tuzemského prodejce ojetin v roce 1998 založila zákaznické call centrum, které je nyní jedním z největších ve střední Evropě. Postupně se vypracovala až na generální ředitelku společnosti. Časopis Forbes ji řadí mezi padesát nejvlivnějších žen České republiky, umístila se mezi TOP 25 ženami českého businessu, byla mezi finalisty soutěže Manažer roku, získala ocenění Manažerský talent, Lady Pro a nejnověji Marketér roku 2017. Věnuje se i charitativní činnosti jako předsedkyně správní rady Dětské dopravní nadace, která podporuje děti obětí dopravních nehod. Je vdaná a má čtyřletou dceru.

TN.cz
Reklama