Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

sexy sporťačka

Jak sbalit Puhajkovou: Ulovíte krásnou Innu na tučné konto?

Krásná Inna Puhajková je důkazem toho, že i mladá holka může dobře rozumět sportu. Už několik let je součástí týmu sporťáků televize Nova. I svůj milostný život zasvětila sportu, po hokejistech randí s fotbalistou. Nikdy jí ale nezajímaly jejich peníze, spíš naopak. Talentu na to, aby se uživila sama, má dost.

Hostem středeční talk show Na baru, kterou každou středu vysílá NOVA Plus, byla mladá sporťačka Inna Puhajková. Inna, která se narodila na Ukrajině a později v Čechách vystudovala policejní školu, se dlouho živila jako modelka. Není tedy divu, že o ctitele nikdy neměla nouzi. Teď mají ale řady nápadníků smůlu, Puhajková je totiž oficiálně zadaná. Její srdce patří jihlavskému fotbalistovi Petrovi Tlustému.

 

 

Do povědomí veřejnosti se dostala v době, kdy randila s hokejistou a miláčkem národa Jaromírem Jágrem, s nímž žila několik let v Americe a Rusku. Nálepky přítelkyně Jaromíra Jágra se ale asi jen tak nezbaví a podle jejích slov je to někdy dost nepříjemné a obtěžující. "Jsem smířená s tím, že se to se mnou ještě nějakou dobu potáhne. Velmi často za mnou lidi chodí s různými požadavky. Chtějí ode mě podpis, lístky a podobně, berou mě prostě jako takový můstek k Jardovi," svěřila se Puhajková Na baru.

 

Inna se svými fanoušky hodně komunikuje přes Facebook. Je totiž ráda, když je může nechat nahlédnout do svého života. A velké oblibě se těší především její selfie. Je tedy přirozené, že nabídky na rande se jí jen hrnou. "Teď se to trochu zklidnilo, když jsem oficiálně zadaná. Jednu dobu mi ale chodily i desítky pozvání denně. Dostávala jsem pozvání na drink, na večeři nebo i na dovolenou, ale všechny jsem odmítla," řekla sporťačka v online talk show na NOVA Plus.

 

 

Ostatně s předsudkem, že je zlatokopka, bojuje dodnes. Peníze jí ale u chlapů nikdy neimponovaly. "V době, kdy jsem byla na střední škole, se o mě hodně zajímali muži, kteří měli peníze. Když se ale muž začal ohánět penězi, udělala jsem si u něj pomyslné minus. Na výši konta mě nikdy nikdo nesbalil," prozradila Inna.
 

Rozhovor s Innou Puhajkovou Na baru najdete na stránkách NOVA Plus, kde jsou k dispozici také starší díly.

 

mom TN.cz