Momentky zločinu

Jako věhlasní modelové! Pózovali s lupem, jde po nich policie!

Bratři se vyfotili s ukradenými penězi - 6
Zdroj: Policie SR/ facebook
Bratři se vyfotili s ukradenými penězi.
Téma:

Trojici makedonských bratrů, kteří měli vykrást poštu na Slovensku, obvinila slovenská policie z loupeže. A vykutálené trio jim samo poskytlo důkazy – na svůj lup byli tak pyšní, že se s ním vyfotili!

Podle policie přepadla bratrská trojice před několika dny poštu ve slovenské obci Voderady. Ráno si počíhali na pošťačky, a zatímco Goran čekal v autě, Slavcho a Kristijan vtlačili ženy dovnitř. “Postříkali je slzným sprejem a vyhrožovali jim střelnou zbraní,“ uvedla slovenská policie na svém facebookovém účtu.

 

GALERIE: Bratři se vyfotili s ukradenými penězi

1
/
6
Zdroj: Policie SR/ facebook
Bratři se vyfotili s ukradenými penězi - 5

 

Bratři sebrali peníze a vyběhli z pošty. Poté se rozpoutala honička. Když totiž odjížděli, tak se jim na paty přilepili slovenští policisté. Dva mladší bratři vyskočili do polí a utekli, Goran pokračoval v jízdě a také se mu podařilo uniknout. Jeho auto policisté později zajistili a na druhý den vypátrali a zatkli jednoho z bratrů Slavcha.

 

A na jeho mobilu našli inkriminující snímky. Po zbylých dvou bratrech policie stále pátrá. Za trestný čin loupeže jim podle slovenských zákonů hrozí sedm až dvanáct let za mřížemi.

 

 

Na nejvíce fotkách s ukradenými penězi je vidět právě zatčený Slavcho (28), kterého již policie zatkla. Na snímcích má rozmazanou tvář. Namyšleně pózuje a na objektiv výrazně gestikuluje. Několik snímků zabírá i jeho mladšího bratra Kristijana (24), který je stále na útěku. Policie pátrá i po Goranovi (42), který sice na fotkách s penězi není, ale možná se jen zvěčnil vlastním mobilem.

rod TN.cz