Vtipné příběhy

Radosti a slasti rodičovství: Tyhle historky baví internet

Těžký život rodiče
Zdroj: Thinkstockphotos
Těžký život rodiče - ilustrační foto
Téma:

Škodolibí rodiče nebo roztomilé otázky ratolestí. Vtipné tweety o rodičovství baví internet. Ty nejlepší zveřejnil web boredpanda.com.

"Zrovna pomáhám mému synovi hledat čokoládu, kterou jsem večer snědla," přiznala maminka Mickey ve vůbec nejpopulárnějším tweetu. I na dalším místě se mezi návštěvníky webu boredpanda.com umístila škodolibost.

 

"Můj čtrnáctiletý syn si ze mě dělal legraci, že já musím jít do práce, zatímco jeho škola je kvůli sněhu zavřená. Tak jsem změnil heslo na wi-fi," přidal svůj zážitek otec Michael. Další otec se rozhodl svým dětem ukázat smutnou realitu dospělého života. "Právě jsem své děti učil o daních. A to tak, že jsem jim snědl 38 % z jejich zmrzliny," napsal na Twitter.

 

Někteří rodině dávají najevo, jak jim rodinný život svědčí. "Děti: Protože mít peníze, pořádek, vlasy a osobní prostor je tak přeceňované," tweetovala maminka Bettie. "Než jsem měla děti, tak jsem netušila, že ´Létat ode zdi ke zdi´ může být myšleno doslova," přidala se maminka Kate.

 

"A pak jsme se jednoho dne rozhodli, že už nás nebaví spát, dělat si kdy chceme a co chceme v uklizeném domě a tak jsme si pořídili děti," přidává se další rodič.

 

 

Další mají poměrně jasnou definici rodičovství: "Rodičovství je, když vašim dětem říkáte, že nemohou jíst ke snídaní brownies, abyste si pak ke snídani dali brownies jakmile vyrazí do školy," napsala jedna matka. Další to vidí jinak: "Probudila jsem se s kopytem plyšového koníka v puse. Rodičovství je ta nejbláznivější párty, na které jsem kdy byla."

 

Moc se to nezlepší, ani když děti odrostou. "Ahoj prázdná misko v lednici, zdravím prázdná láhvi od mléka a ahoj prázdný chlebníku! Koukám, že moje dospívající děti navštívily kuchyň," posteskla si jedna matka. "Když moje děti něco vezmou do ruky, tak to nikdy nevrátí na své místo. A zvlášť pak peníze z mojí peněženky," přidal svou historku otec Kent.

 

 

Další vtipné příhody:

 

Pětiletý syn: "Tati, mohu ti říct tajemství?" Otec: "No jasně!" Chlapec mě chytl za obličej a povídá: "Právě jsem byl kakat a neumyl jsem si ruce!"

 

"Co jste se dneska naučili ve školce?" ptal se otec pětileté dcery. "Kobliha by mi pomohla si vzpomenout," odpověděla. "Zjevně se naučili, co je to korupce," glosuje otec na Twitteru.

 

Čtyřleté dítě: "Proč taky nepracuješ u McDonalda?"
Rodič: "Ale já už práci přece mám."
Dítě: "Já bych si tak přála, abys byl taky cool!"

 

 

Rodič: "Vyber si hvězdu a něco si přej?" Dítě: "A která hvězda je Hvězda smrti?"

 

Asi se to na první pohled nezdá, ale nejhlasitější zvuk na světě je, když slyšíte, jak na vás vaše dítě na veřejných záchodech volá "Mami, ty kakáš?"

 

Rodič: "Je to starý telefon." Šestileté dítě: "Jako iPhone 4S?"
Rodič: Ale ne, jako starý domácí telefon, který je ke zdi připojený šňůrou." Dítě: "Tomu nerozumím!"

 

"Řekl jsem synovi, že musí zůstat v posteli alespoň do šesti ráno. Přišel ve dvě ráno, třásl se mnou a ptal se ´Tati! Kolik je hodin?´"

 

 

"Moje pětiletá dcera se mnou odmítá mluvit potom, co jsem navrhnul, že by si zítra mohla vzít stejné oblečení, které na sobě měla v pondělí. No, to to začíná brzo!"

 

"S novorozencem a se psem není nikdy bezpečné předpokládat, že je TO jen čokoláda."

 

"Máma je v podstatě jen velký ubrousek."

vbo TN.cz