Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.9. 2015 16:30

Raiffeisen stavební spořitelna prodlužuje akční úvěrové nabídky a má nový web

RSTS
Zdroj: oficiální zdroj

Raiffeisen stavební spořitelna prodlužuje akční podmínky na překlenovacích úvěrech REKOpůjčka a HYPOsplátka. Ještě do konce října si klienti půjčí na rekonstrukci s úrokovou sazbou od 4,69 % ročně a na pořízení nového bydlení od 1,95 % ročně. RSTS také na začátku září spustila nově zmodernizované webové stránky.

Zvýhodněné podmínky překlenovacích úvěrů čekají do konce října v Raiffeisen stavební spořitelně na zájemce o rekonstrukci bydlení nebo pořízení vlastního domu či bytu. Úvěr spotřebitelského typu REKOpůjčka určený především na nejrůznější modernizace získají klienti již od 4,69 % ročně. Navíc si s ním mohou půjčit až do 700 tisíc korun bez zajištění.
 
Také nákup vlastní nemovitosti je nyní ještě výhodnější. Úroková sazba hypotečního úvěru HYPOsplátka začíná již na 1,95 % ročně. Spolu se sníženou úrokovou sazbou je tento úvěr zajištěný nemovitostí navíc až do konce října nabízen bez poplatku za sjednání. Čerpání obou úvěrů není podmíněno vlastními úsporami a může ho získat i ten, kdo dosud nebyl klientem spořitelny.

Nové webové stránky

Kromě prodloužení akčních nabídek připravila RSTS s přicházejícím podzimem také novinku v podobě zmodernizovaných webových stránek www.rsts.cz . „Nový web je zpracován v modernější grafice, celkově vzdušnější a více interaktivní. Zároveň jsme se snažili zpřehlednit a vyzdvihnout produktovou nabídku a návštěvníkům stránek usnadnit celkovou orientaci na webu,“ vysvětluje Lukáš Kopecký, marketingový ředitel Raiffeisen stavební spořitelny.

Komerční článek
Reklama