Chtěl jí ukázat nebožtíka

Rande jako z hororu. Muž ženě ukazoval hřbitov, pak ji na něm zavřel!

Petr Brzek
Petr Brzek
5.8. 2020 22:02
Téma:

Velmi neobvyklé rande. Tak by se dal nazvat případ, který momentálně vyšetřuje pardubická policie. V jedné místní restauraci se se ženou seznámil muž. Ten tvrdil, že je správcem krematoria a že ji provede hřbitovem. Zároveň jí slíbil ukázat nebožtíka. Žena souhlasila, jenže to neměla dělat.

Žena křičela mezi hroby. Její nářek vyhnal obyvatele z okolí z postelí. "Máme tady problém. Chlap, co dělá v tom krematoriu, tak ji tam údajně zavřel. Potřebovali jsme, aby ta paní mohla přelézt. Je tady ostnatý drát,“ popsal volající, který kontaktoval policisty.


Příběh se začal psát nad skleničkou vína v jednom pardubickém podniku. Někdo láká na sbírku motýlů, jiný se při zemi rozhodně nedrží.

 


"Muž ženě údajně v restauraci slíbil, že jí ukáže nebožtíka,“ potvrdila policejní mluvčí Markéta Janovská.


Žena kupodivu souhlasila. "Kombinace alkoholu a tajemna může vypadat na první pohled velmi atraktivně,“ vysvětlil psycholog Jan Lašek.


Tajemný muž s ní mířil k budově, kde se natáčel legendární film Spalovač mrtvol. Než měli jít do útrob krematoria, ještě se na chvíli zastavili.


Seděli na hřbitovní zdi a povídali si o životě, mezitím vypili několik sklenic alkoholu. A pak se údajný správce ztratil ve tmě mezi náhrobky.

 


"Probíhá interní šetření, zda do areálu mohl ženu pustit náš zaměstnanec,“ řekla mluvčí pardubických služeb Klára Sýkorová.


Klíče ovšem mohou mít i pracovníci pohřebních služeb. Všemožnými způsoby se žena z areálu krematoria snažila dostat, přes plot házela své osobní věci, ale stejně nedokázala přelézt.


Milenec s divným vkusem se už neukázal. Vrata na dálku otevřel opravdový správce.

ls TN.cz