Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 1. 2019
The Voice Zone

Rapová princezna a alfa samec! Nová dvojice odhalí zákulisí show

Zdroj: TV Nova

Zákulisím show The Voice Česko Slovensko provede smíšená moderátorská dvojice. Diváky budou bavit česká rapová princezna Sharlota se slovenským moderátorem Matúšem Krnčokem.

V on-line pořadu The Voice Zone budou k vidění bezprostřední reakce koučů a účinkujících, neodvysílané záběry i reportáže o tom, jak tato velká show vzniká. Nebudou chybět ani emotivní okamžiky či ostřejší výroky Sharloty.

 

Sharlota je mladá a nadaná zpěvačka, která se věnuje především žánru rap. Je extravagantní v každém směru. Nejen stylem oblékání, ale také povahovými vlastnostmi. Na jedné straně dokáže být ten nejmilejší člověk na světě a v mžiku se promění v ostrou a nekompromisní vyjednávačku.

 

Je nepřehlédnutelná díky svému tetování. "Jsem moc ráda za tuto nabídku, protože jsem tu potkala spoustu skvělých lidí, jedním z nich je i můj kolega Matúš. Rozhodně si myslím, že divákům pořadu The Voice Zone budeme mít co nabídnout," říká Sharlota.

 

13

GALERIE: The Voice Zone bude moderovat extravagantní Sharlota a Matúš Krnčok!

Zdroj: TV Nova

The Voice Zone bude moderovat extravagantní Sharlota a Matúš Krnčok! - 1

Hodnocení:

 

Sharlotin moderátorský kolega Matúš Krnčok je známý zejména slovenskému publiku z rozhlasového éteru. Zároveň působí v televizi Markíza, kde diváky provádí zákulisím velkých show. Moderátor má i vlastní online show #TBT s Matúšom Krnčokom.

 

 

"Vždy jsem chtěl být součástí velkých projektů a naštěstí se mi toto přání vyplnilo. The Voice Česko Slovensko je světový formát, na který se velmi těším. Jsem velmi rád, že mojí moderátorskou kolegyní bude mladá a ulítlá zpěvačka a raperka Sharlota," říká Matúš Krnčok.


Pořad The Voice Zone mohou diváci sledovat každou neděli večer po skončení televizního dílu na webu novaplus.cz. Další videa a články k pořadu budou k dispozici na webu thevoice.cz!

TN.cz
Reklama