mise nový domov

Realitka zneužila, že jsou Lukáš a Lenka slepí. Prodala jim byt hrůzy

Ve středu večer uvidí diváci další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a celý tým v ní pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Co ale udělat pro sice mladý a zamilovaný, ale prakticky slepý pár? Nezkomplikuje jim rekonstrukce bytu celý život?

Lukáš (32) s Lenkou (27) bydlí ve vlastním bytě v Kladně. Lukáš je zcela slepý a Lenka částečně, přesto se oba velmi milují. Pár při koupi bytu bohužel narazil na ne zrovna korektní realitní kancelář.

 

Ta zneužila toho, že Lukáš s Lenkou jsou nevidomí, a prodala jim byt v katastrofálním stavu. Oba dva tak postupně zjišťovali, že dlouho vysněný domov se jim bortí pod rukama. V kuchyni padaly poličky a navíc unikala voda.

 

GALERIE: Mise nový domov: Nevidomý pár ošidila realitka

1
/
16
Zdroj: TV Nova
Mise nový domov: Lenka a Lukáš - 16

 

Na opravy jim bohužel nezbývaly peníze a oprava vlastníma rukama je pro nevidomé značné složitá. Proto tady je Mise nový domov, aby jim pomohla a dala šanci na nový začátek 

 

 

Jak to celé dopadne? Sledujte premiérový díl reality show Mise nový domov ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

Související témata:
mom TN.cz