život ve hvězdách

Recept Vydry a Bouškové na šťastný vztah? Řekli, co je vzruší!

Patří mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu. Jana Boušková a Václav Vydra jsou spolu 35 let. Mají nějaký recept na šťastné manželství?

Jak jinak oslavit svatého Valentýna než návštěvou hvězdného páru, který se miluje už desítky let? Přesně tuto otázku si položili reportéři pořadu Život ve hvězdách a vyrazili na farmu Jany Bouškové a Václava Vydry. Ti se rozpovídali nejen o tom, jak se poznali, ale také proč dlouhou dobu žili jen na psí knížku.

 

Došlo i na peprnější témata. Třeba na to, co dvojici vzrušuje! Boušková na Vydru práskla, že často chodí pozdě. "Na to si zvyknete, on představení neprošvihne, vždycky se pustí včas, ale je to na doraz. Pro něj je to vzrušující a pro nás taky. Zatím to vždycky dobře dopadlo," popsala Boušková. Na to ale Vydra okamžitě reagoval: "Pro mě to vůbec není vzrušující," smál se. 

 

 

Recept na šťastné manželství prý nemají. "Recept mám jen na slepici, ale ta je výborná," smála se Boušková. Co dalšího na sebe dvojice prozradila? Jaké komplikace je provázely na svatbě? A proč si nemohli vyměnit prstýnky?

 

Exkluzivní rozhovor sledujte v dnešním díle Života ve hvězdách. Začíná ve 21:40 na Nově!

mom TN.cz