NEJHNUSNĚJŠÍ KOKTEJLY na světě

Na následující drinky si můžete troufnout jen v případě, že máte kachní žaludek. Na vlastní nebezpečí!

Seznam nejbrutálnějších míchaných nápojů sestavil server oddee.com. Náš článek prosím neberte jako návod k vyzkoušení, po kterémkoli z nich totiž hrozí, že se vám okamžitě udělá špatně.

 

Například takový Krvavý tampón. Brutální koktejl vznikne smícháním whiskey, tequily, vodky, V8 (zeleninová šťáva ze sedmi druhů zeleniny a rajčat), citrónové šťávy a Baileys. Vznikne krvavě červené nechutné cosi.

 

Stejně lákavě zní název koktejlu Koňské sperma. Ingredience jsou opravdu neuvěřitelné: pivo a mléko. Dobrou chuť!

 

Kuřákův chrchel je název směsi Jägermeistera (začíná to nevinně, že?) s majonézou. Nejneže tento nápoj vypadá stejně jako blivajz, který kuřáci vykašlávají, ale dokonce tak prý i chutná - nebo možná ještě hůř.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejnechutnější rekordy: snězené hovězí mozky i hlasité krkání

Encyklopedie nechutností: chlupy z ohanbí a obří tasemnice

 

Prérijní ústřice je tradiční nápoj - vyprošťovák. Člověk se ovšem jen těžko zbavuje dojmu, že má především způsobit, že se alkohol z těla dostane stejnou cestou, jakou do něj vešel. Nápoj se skládá ze syrového vejce, tabasca a bourbonu. Jeho variace Prérijní kuře je ještě brutálnější: místo tabasca se do něj dává sůl a pepř a místo bourbonu gin. No představte si to, chuť borovice plovoucí kolem syrového kapajícího vajíčka... a přidržte si žaludek, jedeme z kopce!

 

Žhavá mexická děvka může znít lákavě, moc sexy ale rozhodně není. Do "tradiční" tequily se totiž v tomto drinku kromě tabasca přidává ještě šťáva z plechovky tuňáka. Na rozdíl od skutečné děvky má ovšem tento nápoj jednu nepopiratelnout výhodu: neodnesete si z něj žádnou chorobu s celoživotními následky.

 

Mixér na cement je zajímavý především svou texturou. Pije se tak, že si do pusy nalijete citrónovou šťávu a pak do sebe kopnete Baileys. Brzo poznáte, odkud nápoj vzal svůj název.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Léčba existuje, ale je nechutná. Berete?

Polévka z embryí a další bizarní cesty ke zdraví

NEJNECHUTNĚJŠÍ sexuální ÚCHYLKY: lidi vzrušují vraždy či kanibalismus

 

Motorový olej sice podle seznamu ingrediencí nezní tak hrozně, vzhledem ke způsobené nevolnosti by ovšem mohlo být bezpečnější loknout si "šťávy" z auta. Nápoj se totiž dělá z Jägermeistera, peprmintky, skořicové pálenky a kokosového rumu.

 

Bourbonová mňamka má i přes lákavý název podobný účinek jako kopnutí do rozkroku. Míchá se totiž z bourbonu, peprmintky, ouza, Jägermeistera, Goldschlägera a modrého curacaa, od každého stejné množství. Chuť, kterou směs má, se dá přirovnat k použité žvýkačce všech možných i nemožných příchutí.

 

NYQuil se míchá z grenadiny, triple sec likéru a sambuky. Směs chuti bylin, citrusů a granátových jablek má prý spolehlivé uspávací účinky, které přicházejí rychleji než nevolnost.

 

Poměrně běžně se prý v Mexiku pije Petroleo neboli Nafta. Po vypití směsi tequily, citrónové šťávy, maggi a worchesterové omáčky se solí, pepřem, půlkou ostré papričky serrano a pár kostkami ledu se prý Mexičané méně potí. Asi už nemají, co by vypotili, protože těkutiny opustí jejich tělo jinou cestou.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / kap