utajený šéf

Řekla ano? Žádost o ruku nevyšla technikovi Petrovi podle představ

Utajený šéf - Petr - život po
Zdroj: TV Nova
Petr přítelkyni požádal o ruku prostřednictvím kamer

V dalším díle Utajeného šéfa jste se seznámili s generálním ředitelem společnosti NWT Davidem Vítkem. Ten si vyzkoušel, jaké je to být v kůži svých zaměstnanců. Po skončení pořadu ale zůstala jedna nezodpovězená otázka – jak dopadla žádost o ruku, kterou vyslovil technik Petr v závěru epizody?

Středeční epizoda Utajeného šéfa měla nečekanou dohru. Technik Petr se totiž prostřednictvím televizních kamer rozhodl požádat svou dlouholetou přítelkyni, se kterou má syna, o ruku. "Myslím si, že jsem tě nechal čekat dost dlouhou dobu, a chtěl bych se tě na něco zeptat, a to jestli si mě vezmeš? Teď na tebe čekám v pokleku v kuchyni a čekám na tvoji odpověď. Miluju tě," vyznal se Petr.

 

Divák už se ale nedozvěděl, jestli se Petr dočkal kladné odpovědi, nebo zklamání. Podařilo se nám to zjistit! "Dopadlo to nejlépe, jak mohlo. Řekla ano," popsal technik pro Nova.cz. Přiznal, že z toho oba byli tak naměkko, že si musel vzít v práci dovolenou.

 

GALERIE: Utajený šéf

1
/
8
Zdroj: TV Nova
Utajený šéf: David Vítek - 1

 

Přesto Petrovi všechno nevyšlo podle představ. Plánoval, že se převlékne do obleku a slavnostně poklekne. Jenže převléknout se nestihl! "Musel jsem to provést v domácím oblečení," přiznal. Kam pár pojede na svatební cestu, si můžete přečíst TADY.

 

 

Nestihli jste středeční díl Utajeného šéfa v televizi? Pustit si ho můžete zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

Připomeňte si Petra v pořadu Utajený šéf:

Související témata:
mom TN.cz