popírá zákony stáří

Bude mu sto a má pět orgasmů denně! Jaký je jeho recept?

Kazim Gürbüz - 4
Zdroj: TV Nova
Téma:

Málokdo by mu tipoval víc než padesát, ale tomuhle dědovi je už 95 let. Jeho tělo ale na tak pokročilý věk vůbec nevypadá a kdekdo by mu ho mohl závidět. Přečtěte si, co za jeho skvělou formou je.

Kazim Gürbüz  z Turecka je jasným důkazem toho, že když se chce, jde všechno. A taky že cvičit se dá v každém věku. Tím se udržuje nejen v dobré tělesné, ale taky duševní kondici. Do kapsy by strčil i leckterého daleko mladšího muže.

 

To přitom před několika lety doslova utekl hrobníkovi z lopaty. V jedenačtyřiceti letech měl obrovské problémy se zády a zůstal od pasu dolů ochrnutý. Šance na to, že by mohl ještě někdy znovu chodit, byla minimální. Nakonec se ale úplně sám vyléčil pomocí jógy.

 

GALERIE: Kazim Gürbüz

1
/
6
Zdroj: TV Nova
Kazim Gürbüz - 1

 

"Každý z nás se může klidně dožít i 130 let. Stačí chtít a být ochotný změnit svůj životní styl," myslí si Kazim. Za jeho dlouhodobým zdravím a mladistvým vzhledem stojí každodenní cvičení jógy a speciální strava bohatá na superpotraviny. S krkolomnými pozicemi mu nejprve pomáhali kamarádi a po devíti měsících už byl schopný zase chodit.

 

 

Podle vlastních slov ale ožil hlavně díky duševnímu úsilí. "Tím, že člověk správně použije sílu vlastního mozku, může regenerovat svaly a nervový systém," říká Kazim. Nedělá přitom nic tak složitého, cvičí jógu, plave, nejí maso a nahrazuje ho fazolemi, olivami, paprikami, polévkami, bylinkovými čaji a lžičkou medu každý den. Díky tomu zvládne třeba i zadržet dech na čtyři až pět minut nebo dosáhnout tří až pěti orgasmů denně.
 

Související témata:
mom TN.cz