Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 8. 2015

Rekonstrukce bytu raz dva

bydleni
Zdroj: oficiální zdroj

Rekonstrukce bytu s použitím sádrokartonu - snadná, rychlá a levná.

Rekonstrukce bytu sádrokartonem má řadu výhod. Bez mokrých zděných procesů je rekonstrukce výrazně rychlejší. Získáte krásně hladké a rovné stěny i stropy, do kterých se elektrorozvody schovají bez jakéhokoli zasekávání či krytí lištami. Nebudete se už vzájemně rušit se sousedy, modré akustické sádrokartonové konstrukce umožní vynikající akustický komfort. Budete dýchat čistý vzduch, díky technologii Activ´Air se navždy zbavíte nepříjemného formaldehydu. Suchá výstavba znamená minimální tloušťku stěn a nízkou hmotnost konstrukcí. A rekonstrukce pomocí suché výstavby váš rozpočet příliš nezatíží.

bydleni
Zdroj: oficiální zdroj Rekonstrukce panelákového bytu ve Slaném, kde byly kompletně vybourány všechny nenosné příčky a postaveny nové sádrokartonové. Změna dispozičního řešení bytu velmi prospěla – zvětšila se koupelna a kuchyně, vznikly nové úložné prostory. Navíc se byt odhlučnil a zvuky od sousedů už není slyšet.


Spoustu zajímavých informací o sádrokartonu se můžete dozvědět v září na veletrhu For Arch 2015. Výrobce sádrokartonu Rigips tam na svém stánku připravil expozici s motem „Rekonstrukce bytu raz dva.“ Můžete se dozvědět vše o práci se sádrokartonem, tmelení a omítkách. Uvidíte, jak kotvit těžké předměty do sádrokartonové příčky – kuchyňské skříňky, umyvadla, baterie. Dozvíte se, jak v bytě řešit problém akustiky, vlhkého prostředí či čistého vzduchu. Navíc si budete moci koupit užitečnou knihu „Sádrokarton zvládneme sami“ za speciální veletržní cenu 99 Kč! Ušetříte 98 Kč!
bydleni
Zdroj: oficiální zdroj


A pokud se chcete naučit pracovat se sádrokartonem sami, budete k tomu mít na veletrhu For Arch skvělou příležitost. Společnost Rigips, v rámci doprovodného programu, připravila Školu suché výstavby, kde se pod vedením zkušených sádrokartonářů naučíte postavit příčku, opláštit střešní okno, položit suchou podlahu či tmelit bez nepříjemného broušení. Přihlásit do školy se můžete zde.
bydleni
Zdroj: oficiální zdroj

 

Komerční článek
Reklama