návrat moderátorky

Renáta Czadernová se už dnes vrací do zpráv! Z čeho má strach?

Je to jen pár měsíců, co porodila dcerku Adélku, a už se Renáta Czadernová vrací na obrazovku. Již dnes večer ji uvidíte v Televizních novinách. O svém návratu do práce se rozpovídala ve Snídani s Novou.

Na mateřskou odcházela v prosinci, dlouho ale doma nepobyla. Jak si nejkrásnější období v životě každé ženy užívá?"Je to nádherné, doporučuju úplně všem," popsala svůj pobyt na mateřské Renáta.

 

Na zprávy na Nově nezanevřela ani na mateřské. "Večerní Televizní noviny jsme nestíhali, protože to zrovna koupeme, krmíme a uspáváme. Ale občas jsme sledovaly poledky a odpoledky a to jsme potom Petrovi posílaly fotky, že se díváme," pochlubila se.

 

A kdo bude koupat dnes večer, když Renáta moderuje? "Přece tatínek, ona má i tatínka," smála se sympatická moderátorka. Přiznala, z čeho měla po návratu do práce obavy. "Nevěděla jsem ani heslo do počítače," smála se. Trošku nervózní prý před prvním vysíláním je, a to už je na Nově dlouhých deset let. "Číst se nezapomíná, doma čteme pohádky, tak si to cvičím. Ale ten pocit, že něco děláte po půl roce, tam ty nervy trochu budou," svěřila se.

 

 

Pro návrat do práce se rozhodla z toho důvodu, že jí končí mateřská. Na rodičovské se prý s partnerem budou o hlídání dcerky střídat. "Do práce bych se nevracela, kdyby mi Adélku měla hlídat nějaká chůva," vysvětlila.

 

Jako maminka a moderátorka v jedné osobě nemá ani chvilku nazbyt. Hned po natáčení Snídaně musela na nákup, aby doma připravila oběd, pak si ještě chvíli pohraje s malou a potom už se musí hlásit v práci.

mom TN.cz