válka exmanželů

Řepka skončil kvůli alimentům u soudu: Chce platit o 13 tisíc míň!

Bývalí partneři - modelka Vlaďka Erbová a fotbalista Tomáš Řepka se soudí o alimenty. V Brně dnes proběhlo první kolo jednání, kterého se oba zúčastnili. A není to zdaleka poslední soud, který je čeká - Řepka je obviněn, že jménem své bývalé ženy zadal inzeráty na erotickém webu.

Před lety se k sobě chovali jako dvě hrdličky, dnes si nemohou přijít na jméno. V Brně se soudí o peníze - Řepka své exmanželce nevěnoval ani pozdrav a Erbová se tvářila, jako by v jednací síni vůbec nebyl.

 

"Já jsme nebyla schopná se dívat na člověka, který něco takového udělá mámě, co mu vychovává 365 dní v roce syna," vysvětlila modelka. 

 

Fotbalem si Řepka vydělal desítky milionů, ale alimenty dnes podle exmanželky platí, jako by žil pod hranicí chudoby. Přitom na sobě evidentně nešetří - na sobě měl sluneční brýle, které koupíte ve slevě za dva a půl tisíce. "Občas přijde pět stovek, takže tak," dodala Erbová.

 

Platit by měl měsíčně patnáct tisíc a dluh už teď podle Erbové dosahuje několika set tisíc. Řepka teď požaduje od soudu, aby částku snížil na dvě tisícovky měsíčně. Povídat si o tom ale nechtěl.

 

 

 

Bývalí manželé plní svými bizarními šarvátkami stránky bulváru. Naposledy si modelka stěžovala, když jí neznámý vtipálek založil profil na erotickém webu. Její ctitelé nejapný vtip nepochopili.

 

Erbová podala trestní oznámení a policisté zjistili, že inzerát platil zřejmě její exmanžel. Skandál tak bude mít nejspíš soudní dohru.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vlaďka Erbová řekla, jak to je s erotickými inzeráty! V čem lže Řepkova partnerka Kristelová?

Agáta Prachařová se s manželem drsně vysmála Řepkovi s Kristelovou! To je slušná potupa...

mom TN.cz