Soud odstartoval

Řepka se přiznal jen k prvnímu pornoinzerátu, mluvil o pomstě!

Téma:

Brněnský městský soud začal řešit případ bývalého fotbalisty Tomáše Řepky a jeho přítelkyně Kateřiny Kristelové. Podle žalobce měli oba zadat erotické inzeráty s kontaktem na jeho bývalou manželku Vlaďku Erbovou. Tu pak měli obtěžovat cizí muži. Řepka se přiznal jen k prvnímu inzerátu, Kristelová k soudu nepřišla.

Někdejší řízný fotbalový obránce čelí s Kristelovou obžalobě, podle níž loni v září zaplatili na erotických webech tři inzeráty, ve kterých uvedli kontakt na Řepkovu exmanželku Vlaďku Erbovou. Tu pak podle žalobce obtěžovaly esemesky a telefonáty cizích mužů.

 

Kristelová k soudu nepřišla a Řepka se doznal jen k založení prvního inzerátu. Tvrdí, že to udělal v afektu po nepříjemném telefonátu s Erbovou.

 

Státní zástupce Jan Petrásek ovšem fotbalistovu obhajobu shodil slovy, že v afektu je možné dát někomu pár facek. Zadání inzerátu už považuje za plánované.

 

 

Prvním inzerátem se prý Řepka v opilosti chlubil na zájezdu fotbalového klubu Amfora v Lucembursku, kde byl s Kristelovou. A právě v tamním hotelu měli podle obžaloby zadat třetí inzerát. I tady Řepka přispěchal s vysvětlením.

 

"Teď je otázka, jestli to někdo nepoužil schválně proti mě a nechtěl se mi pomstít," myslí si známý bouřlivák. I tento scénář se zdál žalobci krajně nepravděpodobný.

 

K soudu dnes přišla i Vlaďka Erbová, ale stejně jako její exmanžel se s novináři nechtěla bavit. Soudkyně ji odmítla vyslechnout s tím, že to udělá až za měsíc, kdy bude soud pokračovat. Kristelové i Řepkovi hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

pez, Ondřej Požár TN.cz