Zamítnuté odvolání

Řepka neplatil alimenty, musí do oranžové vesty! Odvolání zamítli

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka musí nastoupit obecně prospěšné práce. Odvolací soud zamítl jeho stížnost proti rozsudku, který mu stanovil trest za nevyplácení alimentů na syna Markuse.

Ještě před několika lety platili fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka a modelka Vlaďka Erbová za jeden z nejpopulárnějších párů českého showbyznysu. Už dávno je ale jejich lásce konec a teď se několikrát ročně potkávají u soudu.

 

Bývalí partneři spolu vedou hned dva spory - jeden o alimenty, další kvůli zveřejnění erotických fotek. V tom prvním už padl rozsudek, proti němuž se ale Řepka odvolal. Nelíbilo se mu, že za nevyplácení výživného na syna měl nastoupit obecně prospěšné práce.

 

Krajský soud v Brně ale ve čtvrtek jeho odvolání zamítl a potvrdil tak původní rozhodnutí. Podle něj měl bývalý fotbalista absolvovat 180 hodin obecně prospěšných prací. Řepka ani jeho právní zástupce k soudnímu jednání nepřišli.

 

 

Podle verdiktu neposlal bývalý partner Erbové peníze na Markuse více než čtyři měsíce. Platit by měl 15 tisíc měsíčně, podle modelky ale pošle jen pár stovek jednou za čas. Řepka u soudu původně požadoval snížení alimentů na dva tisíce.

 

Kromě výživného se bývalí milenci soudí i kvůli profilu modelky na erotickém webu. Poté, co Erbová podala trestní oznámení, zjistili policisté, že inzerát zřejmě platil právě její exmanžel. Ten by měl už brzy stanout i se svou současnou přítelkyní Kateřinou Kristelovou před soudem.

TN.cz