K soudu nedorazil

Řepkovi hrozí další kriminál! Tentokrát kvůli prodeji cizího auta

Téma:

Dnes dopoledne probíhal soud kvůli zpronevěře auta Tomášem Řepkou. Řepkovi hrozí odnětí svobody na dobu 2 až 6 let. K soudu však nedorazil, jednání bylo odročeno.

Bývalý hráč Sparty Tomáš Řepka nemá chvíli klid. Sotva padl nepravomocný rozsudek za útok na jeho bývalou přítelkyni Vlaďku Erbovou, kdy se společně s Řepkovou současnou partnerkou Kateřinou Kristelovou vydávali za ni na internetu a nabízeli jejím jménem sexuální služby, je fotbalista opět u soudu.

 

Tentokrát za údajný podvod s prodejem auta. Řepka se měl podle obžaloby dopustit podvodu v souvislosti s prodejem cizího vozu třetí osobě. Za víc než milion korun prodal auto své známé. Jenže to mělo háček, auto mu nepatřilo.

 

Firma, které auto skutečně patřilo, mercedes od Řepky odkoupila, když na něj byla uvedena exekuce, tím pádem už Řepka nebyl majitelem vozu. Když přišel o řidičák, kamarádka řekla, že by o vůz měla zájem. Své známé ho prodal, podle svých slov pod cenou, a to za 1,2 milion korun. Na prodej ale auta neměl právo.

 

Řepka měl onen luxusní mercedes prodat své známé, nechat si zaplatit a následně přestal komunikovat . Podle obžaloby spáchal zločin zpronevěry, je po něm požadováno odškodné 435 tisíc korun.

 

Řepkově kamarádce se následně ozvali praví majitelé auta a požadovali auto zpět. Žena tak byla nucena vůz vrátit, neboť mercedes byl stále ještě majetkem společnosti. Přišla tak o auto i o milion korun. Řepka jí od té doby nezvedal telefony a neodpovídal na zprávy.

 

Předvolaní svědci u soudu sdělili, že auto by bylo na fotbalistu opět přepsáno, kdyby uhradil své dluhy. To se však nestalo. Hlavní líčení bylo odročeno za účelem opětovného předvolání obžalovaného, tedy Tomáše Řepky, a dalších dvou svědků.

 

 

Se soudy má Řepka už četné zkušenosti. Za falešné erotické inzeráty podané pod jménem své bývalé partnerky Vlaďky Erbové dostal Řepka u soudu půl roku nepodmíněně, proti rozsudku se však odvolal. V květnu 2018 dostal 180 hodin obecně prospěšných prací za neplacení alimentů. „Vydělám si měsíčně 9 500 až 9 800 korun čistého,“ řekl podle portálu iDnes.cz Řepka. Následně přiznal, že za každou akci, které se jako celebrita účastní, dostane v průměru dva až tři tisíce korun. Na svého syna Markuse, kterého má s Vlaďkou Erbovou, by měl však platit 15 tisíc měsíčně.

Související témata:
mj TN.cz