Tragédie na Slovensku

Řidič (17) se hnal městem jako blázen, vážně zranil dvě dívky (14)!

Mladík ujížděl před policisty a srazil tři lidi - 4
Zdroj: Policie SR
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 19. 10. 2019
Téma:

Velmi vážnými zraněními dvou čtrnáctiletých dívek skončila v pátek večer "spanilá" jízda sedmnáctiletého teenagera nedaleko slovenského Trenčína. Hoch při ujíždění před policisty nezvládl řízení a vjel na chodník poblíž zastávky autobusu.

Nehoda se stala v obci Bánovce nad Bebravou nedaleko českých hranic. "Místní policisté si všimli peugeotu, jehož řidič jezdil po městě velmi rychle, bezohledně a spáchal několik přestupků," napsali slovenští policisté v sobotu na facebooku.

 

Když chtěla hlídka piráta silnic zastavit a zkontrolovat, teenager místo brzdy sešlápl plyn a začal před muži zákona prchat. Jeho únik byl ovšem velmi krátký a s děsivým koncem.

 

"Auto dostalo smyk, prorazilo zábradlí a srazilo trojici, která stála na chodníku u zastávky autobusu," doplnili policisté. Hlídka, která byla vzápětí na místě, zjistila, že peugeot jednoho z chodců zavalil.

 

 

 

Chlapcova "frajeřinka" tak skončila vážným zraněním dvou čtrnáctiletých dívek a lehčím zraněním šestnáctiletého chlapce. Jemu se nic nestalo. Alkohol nenadýchal.

 

Vzápětí se ukázalo, že sedmnáctiletý Martin si řidičák sice udělal, ale protože ještě není plnoletý, tak ho zatím nedostal. Auto tak sice řídit mohl, ale pouze pod dohledem.

 

"Vyšetřovatel už zahájil trestní stíhání pro přečin ublížení na zdraví, na místo se také vypravil soudní znalec z oboru dopravy. Vše nadále vyšetřujeme," uzavřeli slovenští policisté.

 

GALERIE: Vážná nehoda v Bánovcích nad Bebravou

1
/
7
Zdroj: Policie SR
Mladík ujížděl před policisty a srazil tři lidi - 1

 

 

TN.cz