Nehoda na D1

Řidič BMW dostal smyk a skončil pod kamionem. Neměl šanci přežít

Tragická nehoda na D1
Zdroj: Policie, KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KRAJE VYSOČINA
Jan Pánik
Jan Pánik
Aktualizováno 13.8. 2019 11:44
Téma:

Provoz na dálnici D1 zkomplikovala v pondělí před půlnocí tragická nehoda. Řidič černého BMW dostal na mokré silnici smyk a na odpočívadle vrazil do stojícího kamionu. Dvaačtyřicetiletý muž neměl šanci přežít, náraz auto úplně sešrotoval.

Tragické nehoda se stala na 83. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno okolo půl dvanácté v noci. Podle policistů jel řidič BMW příliš rychle, na mokré cestě dostal smyk a narazil do středových svodidel. Od těch se pak auto odrazilo a vjelo na dálniční odpočívku. 

 

"Tam vozidlo narazilo do zadní části odstavené nákladní soupravy složené z tahače a návěsu. Při nárazu utrpěl dvaačtyřicetiletý řidič osobního vozidla zranění neslučitelná se životem," popsala policejní mluvčí Dana Čírtková. V době nárazu seděl muž v osobáku sám.

 

 

Místo zůstalo po nehodě průjezdné s opatrností. "Omezení se dotklo v době vyšetřování okolností nehody pouze provozu v odbočovacím pruhu," uvedla policejní mluvčí.

 

Policisté teď prosí svědky nehody, aby se jim ozvali. Uvítají také případné záběry z kamer projíždějících aut. "Veškerá svědectví a případné poznatky lze sdělit na lnice 158," dodala Čírtková.

TN.cz