Vyletěl z auta ven

Řidič havaroval při masturbaci a zemřel se staženými kalhotami

Kalhoty
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační snímek
Téma:

Tomu se říká smrt! Osmapadesátiletý řidič zahynul poté, co v za jízdy masturboval. Jeho auto, kterému nevěnoval pozornost, havarovalo, přetočilo se přes střechu a nebožáka to vystřelilo ven střešním oknem.

Když na místo nehody v americkém Detrotu dorazil policisté, objevili nebohého Clifforda Raye Jonese mrtvého kus od auta, s kalhotami shrnutými u kotníků.


Osmapadesátiletý nešťastník zahynul okamžitě. Havaroval v neděli brzy ráno. A podle vyšetřovatelů vylétl z auta střešním okýnkem i proto, že kromě kalhot neměl zapnutý ani bezpečnostní pás.
Jones podle vyšetřování nezvládl řízení na nájezdu na dálnici, protože "nesvíral volant pevně oběma rukama." Policista Mike Shaw se nechal slyšet, že tato nehoda patří k těm nejpodivnějším, které kdy řešil.
 


"Běžně vídáme lidi, jak si v autech nanášejí makeup, věnují se hygieně nebo i čtou knihy. A je pravda, že v dnešní době je k dispozici spousta technických hraček, kvůli kterým se řidiči méně a méně soustředí na samotné řízení," postěžoval si policejní poručík Shaw.
 

Související témata:
pez TN.cz