kuriózní nehoda v Praze

Řidič luxusního audi se snažil zaparkovat, odneslo to šest aut

Téma:

Zřejmě snaha efektně a ve velké rychlosti zaparkovat luxusní vůz Audi A8 stála v pondělí v noci za kuriózní nehodou v pražských Vysočanech. Řidič kromě svého auta poničil pět dalších a utekl.

Karambol se odehrál před půlnocí v ulicích Na břehu a Mlékárenská.

 

Šofér audiny se podle všeho snažil zacouvat mezi auta zaparkovaná u chodníku. Činil tak zřejmě v nemalé rychlosti, neboť se mu podařilo nejen nabourat do zánovní mazdy, ale ještě ji posunout společně s dalšími dvěma auty stojícími za ní.

 

Tímto činem si řidič luxusního vozu sice udělal dost místa, ale ani tak se k chodníku nevešel. Jelikož při manévrování nabořil i volkswagen před sebou, rozhodl se zkusit štěstí jinde.

 

 

Když se mu podařilo vyjet, vzal to první odbočkou vpravo do Mlékárenské ulice. Tady ovšem po pár metrech narazil do fordky. To už mu zřejmě samotnému připadlo trapné a tak objel blok domů a nechal stát poničenou audinu volně na chodníku, naštěstí daleko od nejbližších zaparkovaných vozidel. A utekl.

 

Přivolaní policisté pátrali po okolí, ale marně. Zjišťování totožnosti řidiče by mohla usnadnit skutečnost, že auto, za jehož volantem řádil, nebylo ukradeno.
 

Související témata:
TN.cz