neposkytl pomoc

Řidič na přechodu pro chodce srazil dítě! Pak šlápl na plyn a ujel

Záchranářka
Zdroj: Getty Images
Martin Klícha
Martin Klícha
Publikováno 5. 7. 2020
Téma:

V sobotu večer srazilo osobní auto na přechodu pro chodce v Brně nezletilého chlapce. Po vážně vypadající nehodě navíc řidič šlápl na plyn a ujel, aniž by zraněnému poskytl pomoc. Chlapce ošetřili až záchranáři. Bezohledného řidiče nyní hledá policie.

Nehoda se stala krátce po 18. hodině na přechodu pro chodce na brněnské ulici Obvodová. Na místo okamžitě vyrazily jednotky Integrovaného záchranného systému.

 

"Po vážně vypadající nehodě navíc šofér tmavě modrého automobilu značky Peugeot 508 nezastavil, neposkytl potřebnou pomoc a součinnost a z místa nehody bezostyšně ujel. Ošetřit tak malého chlapce museli až přivolaní záchranáři, kteří jej následně převezli do nemocnice,"informoval mluvčí policie Petr Vala.

 

Policisté zajistili kamerové záznamy, které nyní analyzují, přesnou příčinu nehody a míru zavinění jednotlivých účastníků musí vyšetřit.

 

 

Po bezohledném řidiči a jeho autě, mělo by jít o Peugot 508 s utrženým pravým zpětným zrcátkem, policisté nyní pátrají.

 

"Máte-li tak jakékoliv informace, neváhejte a volejte tísňovou linku 158. Hledáme také případné svědky dopravní nehody, kteří mohou také volat na tísňovou linku policie," doplnil Vala.

TN.cz