Tragické nehody

U Brandýsa se čelně srazilo auto a dodávka, řidička na místě zemřela

Lucie Staničková
Lucie Staničková, Roman Dolejský
Publikováno 15. 6. 2020
Téma:

Ke dvě ma tragickým nehodám v pondělí ráno museli vyjet policisté, hasiči a záchranáři v Čechách. První se stala na Táborsku, později se pak čelně srazila auta poblíž Brandýsa nad Labem.

Hlášku o tragické dopravní nehodě u Brandýsa nad Labem dostala policie krátce před devátou ráno v pondělí. Poblíž exitu 14 na dálnici D10 se čelně srazila dvě auta.


"Došlo ke střetu osobního auta a dodávky, kdy u řidičky osobního auta lékař konstatoval smrt. Alkohol byl dechovou zkouškou u řidiče dodávky vyloučen," uvedla policejní mluvčí Eva Hašlová. Řidička byla ročník 1941. Příčinu nehody policie vyšetřuje. Silnice byla několik hodin uzavřená.

 

GALERIE: Nehoda u Brandýsa

1
/
12
Zdroj: AKTU.cz
Nehoda u Brandýsa - 2

 

Smrtí skončila také nahoda na Táborsku kolem 3:45 na silnici I/19 ve směru od obce Sepekov na Hodušín. Šofér v autě značky Toyota cestoval sám.

 

 

"Z dosud nezjištěných příčin vyjel vpravo mimo komunikaci, kde ujel ve stoce několik desítek metrů a následně narazil do betonového mostku,“ řekla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

 

Při nehodě 54letý řidič auta na místě zemřel. Podle nich šofér pravděpodobně upadl do mikrospánku. "Přesné příčiny a okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření,“ dodala Schwarzová.

 

GALERIE: Smrtelná nehoda na Táborsku

1
/
4
Zdroj: Policie ČR
Smrtelná nehoda na Táborsku - 1

TN.cz