Pražský okruh

Do portálu Lochkovského tunelu narazilo auto! Jeden mrtvý

Téma:

Mladý cizinec za volantem fordu narazil v sobotu večer do portálu Lochkovského tunelu na Pražském okruhu. Z naprosto zdemolovaného auta ho vystříhali hasiči, už mu nebylo pomoci.

Tragická nehoda se stala kolem 20. hodiny ve směru jízdy od dálnice D1 na Ruzyň.

 

Řidič vyjel z ničeho nic před vjezdem do tunelu ze silnice a ve velké rychlosti narazil do sloupu osvětlení a portálu. Náraz byl tak silný, že auto zkrátil snad na polovinu.

 

 

 

Z vraku s českou espézetkou museli šoféra vystříhat hasiči, ale už mu nebylo pomoci. "Naše posádky zasahovaly u dopravní nehody osobního automobilu u Lochkovského tunelu. Třicetiletý muž utrpěl poranění neslučitelná se životem a na místě zemřel," uvedla Zdravotnická záchranná služba na twitteru.

 

GALERIE: Řidič narazil do portálu Lochkovského tunelu

1
/
6
Zdroj: TN.cz
Řidič neměl šanci náraz přežít

 

"U nehody osobního vozidla na začátku Lochkovského tunelu zasahují jednotky z radotínské a modřanské stanice," informovali hasiči. Kromě vyproštění ostatků řidiče zajistili místo nehody proti vzniku požáru.

 

Okolnosti havárie prověřují dopravní policisté. Vše vypadalo tak, jako by řidič na poslední chvíli nechtěl vjet do tunelu, ale odbočit. Jenže žádná odbočka tam nebyla.

 

Silnice zůstala během zásahu záchranářů i policejního vyšetřování průjezdná.

 

 

reg TN.cz