nehoda

Řidič v Plzni měl srazit na přechodu dvě dívky a ujet. Policie ho vypátrala

Řidič srazil dvě dívky z elekrické koloběžky - 5
Zdroj: Krimi Plzeň
Řidič z místa nehody ujel
Lucie Staničková
Lucie Staničková
8.6. 2021 17:50
Téma:

Plzeňští policisté od úterního rána pátrali po řidiči, který měl v Plzni srazit dvě nezletilé dívky na přechodu. Muž navíc ani nezastavil a z místa nehody ujel. Brzy se ho podařilo dopadnout.

Nehoda se stala před osmou hodinou ráno v Plzni na křižovatce ulic Lidická a alej Svobody. Řidič osobního auta měl srazit dvě nezletilé dívky. "Ty přejížděly přes přejezd pro cyklisty (přechod) na zelený signál,“ informovala policejní mluvčí Michaela Raindlová.


Podle portálu Krimi-Plzeň jely dívky na elektrokoloběžce do školy. Devětapadesátiletý řidič však ani nezastavil a z místa nehody ujel. "Obě dívky utrpěly pouze lehká zranění,“ doplnila Raindlová.

 


Policisté po šoférovi vozu začali okamžitě pátrat. Brzy díky operativnímu vyšetřování Dopravního inspektorátu Plzeň zjistili jeho totožnost i to, že se pohybuje poblíž Karlových Varů.

 

Vyšetřovatelé proto muže vyzvali, aby případ vysvětlil. "Muž uposlechl naši výzvu a přihlásil se na dopravním inspektorátu v Karlových Varech,“ uzavřela Raindlová. Příčinu a okolnosti nehody policisté vyšetřují.

 

GALERIE: Řidič srazil dvě dívky z elekrické koloběžky

1
/
5
Zdroj: Krimi Plzeň
Řidič srazil dvě dívky z elekrické koloběžky - 1

 

Auto na Pražském okruhu srazilo člověka. Více se dozvíte v následující reportáži:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz