Nehoda na Opavsku

Řidič v zatáčce vyjel ze silnice a narazil do stromu! Zemřel na místě

Eva Pavelková
Eva Pavelková
Aktualizováno 16.2. 2020 20:41
Téma:

Tragická nehoda se stala v neděli dopoledne na Opavsku. 37letý řidič v zatáčce vyjel ze silnice a narazil do stromu. I přes rychlý zásah záchranářů muž na místě zemřel. Příčinu nehody vyšetřují policisté.

Policisté a záchranáři k nehodě vyjížděli v neděli krátce před jedenáctou dopoledne. 37letý muž z Karvinska jel ve směru od obce Antošovice na obec Šilheřovice, když v pravotočivé zatáčce vyjel nejdřív do protisměru a následně ze silnice, kde narazil do stromu.

 

Na místo rychle vyrazil také vrtulník záchranné služby, muži už ale nebylo pomoci. "U zemřelého 37letého muže byla nařízena soudní pitva s odběrem biologického materiálu (krve) ke zjištění, zda v době jízdy nebyl pod vlivem alkoholických nápojů či jiných návykových látek," uvedl policejní mluvčí René Černohorský.

 

 

Muže bylo potřeba z vraku vyprostit, silnice proto musela být několik hodin uzavřena. "Po vyproštění těla a vyšetření dopravní nehody hasiči uklidili komunikaci a odtáhli havarovaný automobil mimo vozovku," uvedl mluvčí hasičů Jakub Kozák.

 

Nehodu vyšetřují dopravní policisté ve spolupráci s opavskými kriminalisty. Pokud jste byli svědky havárie nebo znáte nějaké podrobnosti k případu, kontaktujte policii na lince 158.

TN.cz