Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.12. 2015 13:48
tragická nehoda

Řidič vjel do lidí, dívka (15) nepřežila! Policie hledá svědky

Sanitka
Zdroj: Profimedia

Teprve patnáctiletá dívka se nedočkala Vánoc. 22. prosince ji srazil řidič fordu, v nemocnici podlehla těžkým zraněním. Policie nyní hledá svědky nehody.

K tragédii došlo dva dny před Vánoci na Havlíčkobrodsku."V úterý 22. prosince po 17. hodině vyjížděli policisté k vážné dopravní nehodě, která se stala na silnici druhé třídy mezi obcemi Ledeč nad Sázavou a Ostrov. Devětapadesátiletý řidič osobního automobilu značky Ford jel směrem na Ostrov. Pravděpodobně při míjení se s protijedoucím vozidlem přehlédl skupinku tří chodců, kteří šli směrem na Ledeč po levé straně vozovky. Došlo ke střetu přední části vozidla a patnáctileté chodkyně, která při nárazu utrpěla velmi vážná zranění. Dívka byla transportována do brněnské nemocnice, kde na následky utrpěných zranění zemřela," uvedla policejní komisařka Monika Pátková.

 

Na místo nehody vyjeli policisté skupiny dopravních nehod a kompletní výjezd havlíčkobrodského územního odboru. U řidiče provedli dechovou zkoušku na alkohol, která byla negativní.

 

 

Policie nyní hledá svědky nehody. Řidič tmavě červeného Fordu Mondeo se měl podle mluvčí míjet s dvěma auty, která jela směrem od Světlé nad Sázavou. Řidiče a jakékoliv další svědky tragédie policie prosí, aby se přihlásili na lince 158.
 

hel TN.cz
Reklama