Smrtelná nehoda

Řidič zemřel po nárazu do stromu, objevili ho až později ráno!

Téma:

Policisté hned ze dvou krajů vyjížděli v sobotu brzy ráno ke smrtelné nehodě mezi obcemi Vlkov nad Lesy a Lišičky na rozhraní Středočeského a Královéhradeckého kraje. Auto přitom nejspíš bouralo už v noci, ale trvalo, než si ho někdo všimnul.

Na místo před půl šestou ráno vyrazili nejprve policisté z Královéhradeckého kraje. Po přesném určení místa nehody se ovšem ukázalo, že už jsou mimo svůj "rajón" a museli proto volat kolegům do Nymburka.


A jako kdyby nebylo zmatků dost, rozcházejí se i informace o značce červeného auta, které náraz do stromu zdemoloval k nepoznání. Podle agentury Aktu.cz mrtvý řidič jel v daewoo, podle policie cestoval v Chevroletu.

 

"Řidič byl ročník 1959 a na místě zemřel. Po příjezdu lékaře bylo konstatováno, že k nehodě došlo dříve, to znamená někdy v nočních hodinách," upřesnila policejní mluvčí Marcela Pučelíková.


 

Policisté protro žádají případné svědky, kteří po silnici mezi Lišičkami a Vlkovem nad Lesy v noci projížděli, aby se jim ozvali. Nařízena byla také soudní pitva, která má objasnit přesnou příčinu šoférovy smrti a také zjistit, zda před jízdou třeba nepil nebo si nevzal drogy.

pez, ham TN.cz