honička u brna

Řidička BMW ujížděla policii. Když vystoupila, sotva stála na nohou

Řidička BMW se snažila ujet policii
Zdroj: Policie ČR

Dramaticky se pro židlochovické policisty vyvinula silniční kontrola v úterý večer ve Vojkovicích na Brněnsku. Podezřele jedoucí osobní auto značky BMW na pokyn hlídky nezastavilo a začalo rychle ujíždět směrem na Židlochovice.

Auto při jízdě nebezpečně kličkovalo. „V Brněnské ulici osmačtyřicetiletá řidička při přejezdu zpomalovacího prahu nezvládla řízení a nabourala do zaparkované Škody Octavia,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

 

To ženu však nijak neodradilo a v bláznivé jízdě pokračovala. Ve stejné ulici ještě nabourala stojící Nissan. Divoké honičce učinila přítrž až náraz do zdi o několik desítek metrů vzdáleného rodinného domu, ke kterému se dostala po trávníku. „Alkoholový zápach z úst řidičky, její jen těžce kontrolovaný vrávoravý pohyb a dvě otevřené lahve vína v autě hlídce napověděly, jaký byl pravděpodobný důvod pokusu o únik,“ vysvětlil Malášek.

 

Žena s krvácejícím obličejem odmítla dechovou zkoušku s tím, že se podrobí pouze lékařskému vyšetření. Agresivní byla nejen k policistům, ale i ošetřujícím záchranářům. Své okolí slovně napadala a bránila se ošetření svých zranění, strhávala si i obvazy.

 

Ve svém bujarém chování pokračovala i po převozu do nemocnice. „Policisté museli ke zklidnění ženy použít služební pouta,“ doplnil mluvčí. Škoda na autech a domě se vyšplhala na půl milionu korun.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
rod TN.cz