Nehoda v Praze

Řidička srazila muže a ujela. Byl to hasič, který pomáhal zraněnému

Michaela Trochová
Michaela Trochová
Aktualizováno 16:43
6.1. 2020 16:32
Téma:

Na pražských Petřinách došlo k nehodě, při které byl sražen a zraněn zasahující hasič. Řidička, která měla nehodu způsobit, z místa činu ujela. Policie na místě nehodu vyšetřuje.

V pondělí kolem čtvrté odpolední došlo v ulici Na Petřinách k vážné dopravní nehodě. Policie samotnou událost i místo nehody prošetřuje, zatím pouze potvrdila, že z místa musela záchranná služba odvézt jednoho zraněného člověka, mělo jít o zasahujícího hasiče.

 

"Zraněným byl třiačtyřicetiletý muž, hasič. Na místě byl ošetřen a poté převezen do Ústřední vojenské nemocnice," potvrdila Jana Poštová, tisková mluvčí Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy. Hasič utrpěl zranění kolene.

 

"Na místo jsme byli přivoláni k otevření bytu, ve kterém měla záchranná služba hlášeného zraněného člověka. Při vystupování z hasičské cisterny došlo ke kontaktu jednoho z našich mužů a projíždějícího vozidla," potvrdil i Martin Kavka, tiskový mluvčí Hasičského záchrannéh sboru Praha.

 

GALERIE: Řidička srazila hasiče v akci a ujela

1
/
4
Zdroj: AKTU.cz
Nehoda na Petřinách - 2


Podle svědků z místa nehody měla muže srazit řidička, která z místa činu hned ujela. Policie tuto informaci nepotvrdila, příčina nehody je zatím předmětem pátrání.

Související témata:
TN.cz