Drsná soutěž

Petra z Robinsona se bojí, že je těhotná! Kdy měla naposled sex?

Už dnes večer pokračuje reality show Robinsonův ostrov! Soutěžící čeká kmenová rada a jeden z nich poputuje na ostrov vyloučení. O svůj krk mají strach všichni, Petra se ale bude trápit kvůli něčemu úplně jinému.

Playmate Petra nepatří k nejsilnějším hráčům, přesto si ji tisíce diváků zamilovaly. Teď budou s úzkostí sledovat, jak se Petřin zdravotní stav zhoršuje. "Bolí mě břicho, ledviny, mám oslabenou imunitu, změny nálad, bolí mě v krku, jsem unavená," vypočítává blondýnka.

 

Brouka do hlavy jí nasadí Radovan, který nadhodí, že může být těhotná. Petra o tom začne vážně uvažovat - i proto, že nedostala menstruaci v termínu, kdy měla. Navíc se playmate zdá, že zatímco ostatní hubnou, ona přibrala.

 

 

Radovanovi připadá celá situace směšná a ostatní při Petřině vyprávění ani nedutají, větší soucit projeví jen Marek. Playmate ale netouží po ničem jiném než těhotenském testu - ten ale samozřejmě na ostrově nenajde.

 

Je Petra opravdu těhotná? Kdy měla naposledy sex? Dozvíte se dnes večer! Další díl Robinsonova ostrova sledujte od 21:40 na Nově!


ČTĚTE TAKÉ:

Děsivá hygiena na Robinsonově ostrově! Detaily z toalety jsou jen pro silné žaludky
Sledujete Robinsonův ostrov? Bude vás bavit i BLOG ZE ZÁKULISÍ

epa TN.cz