Galerie Již dnes večer

Robinsoni odkrývají tajemství: Iveta přišla o muže a zhroutila se!

Soutěžící v nové napínavé show TV Nova Robinsonův ostrov neskryjí žádné tajemství! Nejstarší žena Iveta prozradila, že si v minulosti prožila peklo, když přišla o muže a psychicky se zhroutila. Dokázala se ale postavit na nohy a nyní zabojuje o výhru 2,5 milionu korun. Jak to s Ivetou dopadne, prozradí další díl Robinsonova ostrova už dnes večer na Nově!

Iveta Stará z Boreče u Lovosic hned na začátku nové reality show taktizuje. Zakopala zásoby jídla a má v plánu je použít jako páku pro případný vyhazov, protože ví, že špatná fyzická kondice ji na ostrově neudrží. "Spíš zastanu vaření, stavění chýše, možná i uklidňování lidí. Na to spoléhám!"

 

GALERIE: Iveta z Robinsonova ostrova

1
/
8
Zdroj: Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý
Iveta z Robinsonova ostrova - 3


Iveta ale moc dobře ví, proč si vytvořit mazanou strategii. Těží ze svých zkušeností, protože její život rozhodně nebyl žádný med! Provdala se celkem třikrát – za Chorvata, Turka a Itala, z každého manželství má navíc jednoho syna.

 

Před pěti lety se ale Iveta po smrti posledního manžela psychicky zhroutila a dokázala se opět postavit na nohy až po dlouhých čtyřech měsících.

 


Nyní zkouší, zda se na ni konečně v životě usměje štěstí. Výhru v reality show by chtěla použít na dostavbu domu, kterou začala se svým zesnulým manželem.

 

 

A kdo se v době její nepřítomnosti stará o domácnost? Obrovskou podporou je jí 17letý syn. "Nechala jsem doma hospodářství a dům. Všechno to visí na mém sedmnáctiletém synovi, kterému pomáhají kamarádky. Tak doufám, že to zvládnou," dodala Iveta.


Nenechte si ujít Robinsonův ostrov už dnes večer na Nově!

Související témata:
TN.cz / nor