děti celebrit

Nejslavnější miminka 2018: Princ, supercelebrity i herecké hvězdy!

Nové oficiální fotografie královské rodiny - 4
Zdroj: ČTK
Třetí dítě prince Williama a vévodkyně Kate, princ Louis Arthur Charles
Téma:

Rok 2018 nadělil obrovské radosti mnoha slavným tvářím. Svého prvního dítěte se dočkaly například herečky Eva Longoria nebo hvězda filmů o Spider-Manovi Kirsten Dunst. Slavilo se také v královské rodině. Vévodkyně Kate a princ William na jaře přivítali na svět své třetí dítě, prince Louise. Na podzim pak porodila i sestra Kate Pippa Middleton. Rozrostl se i klan Kardashianů, a to dokonce o tři krásné a zdravé děti. Během roku 2018 porodila nejstarší Kim, Khloé i nejmladší Kylie

O silvestrovské noci 2017 porodila syna okouzlující herečka Jessica Alba. S manželem Cashem Warrenem mu dali jméno Hayes Alba Warren. Po dvou holčičkách se pár dočkal chlapečka. Herečka uvedla na sociálních sítích, že dcery Haven a Honor jsou z malého brášky nadšené.

 

 

Kim Kardashian přivítala 15. ledna 2018 na svět své třetí dítě, které jí však porodila náhradní matka. Kim nemohla ze zdravotních důvodů dítě donosit sama, a tak jí a jejímu manželovi Kanye Westovi odnosila dítě náhradní matka, která za vše dostala milion amerických dolarů. Dcerka dostala jméno Chicago West.

 

1
2 3 4 5
Související témata:
mj TN.cz