hororový dům

Rodiče mučili všech svých 13 dětí! Po roce se ke všemu přiznali

Rodiče mučili své děti
Zdroj: Profimedia
Téma:

Rodiče David Allen Turpin (58) a Louise Anna Turpinová (50) z americké Kalifornie se po roce přiznali k tomu, že mučili a věznili všech svých třináct dětí, které policie našla v zuboženém stavu. Další soud se bude s rodiči konat v dubnu, a poté by mohli být odsouzeni k 25letům vězení.

V "hororovém domě" žili sourozenci ve věku 2 – 29 let, které policie v lednu loňského roku našla připoutané pouty a vysacími zámky ve sklepení domu v Perris v Kalifornii.

 

Děti byly v hrozné kondici, podvyživené a některé dokonce nevyrostly, jelikož měly zakrněné svaly. Díky tomu si policie u dospělých sourozenců myslela, že jsou to ještě malé děti.

 

 

O týrání se policie dozvěděla poté, co se sedmnáctileté dceři podařilo z domu uprchnout a zavolat na linku 911. "V noci se všichni probudí a začnou plakat a oni chtějí, abych někoho zavolala. Chtěla jsem vám zavolat, abyste pomohli mým sestrám," vysvětlila dívka. Policie následně manžele obvinila ze zanedbání péče a z mučení.

 

Po roce se konečně rodiče dětí přiznali ke čtrnácti trestným činům, které zahrnovaly například věznění, vyhladovění a mučení. Jejich odsouzení je naplánováno na 19. dubna. Za své činy by mohli ve vězení strávit až 25 let. Díky tomu, že se oba přiznali, nemusí u soudu svědčit jejich děti, informovalo Dailymail.

 

Připomeňte si reportáž o případu z Televizních novin:

reg TN.cz