Velká tragédie

Rodiče zemřeli při nehodě, sirotkům pomohla Nadace NOVA

Téma:

Nadace Nova opět pomáhala. Není tomu ani měsíc, kdy při tragické nehodě na Plzeňsku zemřeli rodiče čtyř dětí.

Nejstarší ze sourozenců požádal Nadaci Nova o pomoc, nutně potřeboval zapůjčit auto, které bude využívat hlavně při péči o mladší sourozence. A Nadace Nova mu dnes předala klíčky.


Patronka Nadace NOVA Kristína Kloubková společně s obchodním ředitelem NH Car Radkem Donnerem dnes předali klíče od zbrusu nového vozu nejstaršímu ze sourozenců.


"O neštěstí se hrálo i v televizních novinách a Nadace NOVA si všimla tohoto příběhu, kdy čtyři děti přišly o rodiče, kteří se stali obětí nehody, kterou nezavinili. Nadace NOVA oslovila rodinu Bucherových a zeptala se, jak jí může pomoct," popisuje moderátorka Kristína Kloubková.Po tragické nehodě zažádal Luboš Bucher, kterému je teprve 22 let, o přidělení sourozenců do vlastní péče. Auto prý využije na cesty se sourozenci k lékaři, na koníčky, na nákupy a po příbuzných.


"Toto auto jsme vybrali z toho důvodu, že se jedná o auto kategorie SUV, které splňuje ta nejpřísnější kritéria na bezpečnost a na komfort. Vůz má zvýšený posaz, takže řidič má skvělý výhled," vysvětlil Donner z NH Car.


Nebojte se říct nám svůj příběh. Nadace NOVA může pomoct i vám, stačí vyplnit formulář na stránkách www.nadacenova.cz
 

Související témata:
pez, Veronika Petruchová TN.cz