smutný konec

Pátrání po strýci skončilo tragicky! Policie ho našla mrtvého

Policejní auto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Na redakci TN.cz se obrátila rodina, která pátrala po svém strýci ze Sokolova. Třiašedesátiletý muž odešel ve středu kolem dopoledne ze svého bytu a od té doby ho nikdo neviděl. Pátrání po strýci však skončilo tragicky.

Zmizení třiašedesátiletého muže vyděsilo jeho rodinu. "Včera kolem jedenácté dopoledne odešel náš strejda z bytu a zatím se nám neozval," řekla TN.cz jeho neteř. Rodina měla o něj obrovský strach.

 

Obrátila se proto na policii, která po muži vyhlásila pátrání. Do akce byly zapojeny desítky policistů. "V rámci pátrání po pohřešovaném muži proběhla dne 3. 4. 2019 několikahodinová pátrací akce, která trvala až do pozdních večerních hodin s neúspěšným výsledkem. Do pátrací akce bylo nasazeno celkem 40 policistů z obvodních oddělení, z dopravního inspektorátu, policejní psovodi se služebními psy, kriminalisté a několik příslušníků Městské policie Sokolov," uvedla policejní mluvčí Soňa Podlahová.

 

Policisté nejdříve zavolali do různých zdravotnických středisek a poté začali pátrat na vlakovém nádraží, na autobusových zastávkách a provedli kontroly v restauracích i barech v Sokolově. "Pátrali také v prodejnách s potravinami i v nákupních centrech. V rámci pátrací akce policejní hlídky propátrali také okolní obce jako Dolní Rychnov, Těšovice, Královské Poříčí a Citice. Pátrali také po všech komunikacích po celém Sokolovsku. V pátrání po muži budou policejní hlídky nadále pokračovat," doplnila Podlahová.

 

 

Pátrání však skončilo tragicky. "Policisté v pátek odpoledne našli muže ročník 1955 bez známek života. Příčinu smrti policie zjišťuje," uvedla Podlahová.

reg TN.cz