Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 10. 2018
Dobrý konec

Přišli o vzpomínky ve foťáku, teď rodina dostala radostnou zprávu!

Čtyřčlenná rodina ztratila během výletu do Prahy fotoaparát s cennými vzpomínkami především na dětství svých dvou synků. Hledali ho všude možně, až teď se ho ale podařilo najít ve vlaku, kde ho nespíš rodina zapomněla.

Výzvu k pomoci sdílela na svém facebooku maminka Iva Dřímalová. Fotoaparát prý ztratili v sobotu 20. 10. na výletě v Praze - buď v Technickém muzeu, v Letenské zahradě nebo ve vlaku RegioJet ve směru do Brna.


"Potřebujeme pomoc. V sobotu jsme na výletě ztratili foťák a s ním i spoustu fotek toho, jak rosteme, jak nám Ježíšek donesl dárky, měli jsme narozeniny a tak. Pomožte nám, prosím, hledat," píše se ve výzvě, kterou Ivin syn drží v rukách.

 

V úterý přišla radostná zpráva. Foťák se podařilo najít ve vlaku společnosti RegioJet. "Zůstal založen v bezpečí vlaku a díky bezchybné práci paní Heleny Bocincové a vlakvedoucího Lukáš Malíka je foťák teď na cestě k nám do Brna," uvedla Iva.

 


Zároveň Iva slíbila, že si fotografie bude příště lépe zálohovat. "Byli jsme na výletě s manželem a našimi dvěma syny. Foťák zůstal někde ležet.  Část fotek z foťáku ale uložených máme, nepřišli jsme o celou historii dětí. Ale i ta část, o kterou jsme přišli, zamrzí," řekla už dříve redakci TN.cz Iva Dřímalová.

nor TN.cz