policejní pátrání

Rodina se bojí o život maminky a babičky Magdalény. Neviděli jste ji?

Pátrání - NUNHARDOVÁ MAGDALÉNA
Zdroj: Policie ČR
Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 13:36
31.3. 2021 13:17
Téma:

Rodina již několik dní zoufalé pátrá po mamince a babičce Magdaléně Nunhardové. Ta odešla z bytu své dcery, se kterou žije, od té doby o sobě nikomu nedala vědět. Viděna byla pravděpodobně ještě v úterý večer v obci Moravský Karlov. Seniorka může být dezorientovaná v čase i prostoru, členové rodiny se bojí o její život.

Magdaléna Nunhardová je ze Zábřehu, naposledy ji rodina viděla v sobotu, pak ale opustila byt své dcery a odešla neznámo kam. S prosbou o pomoc při pátrání se na veřejnost obrátili příbuzní i policisté, kterým se ztracenou ženu zatím vypátrat nepodařilo.

 

"Včera byl manžel ještě v jednu v noci s maminkou, šli hledat do okolí Červené Vody a Písařova, údajně se pohybuje někde okolo Moravského Karlova. Manžel našel v zastávce její osobní věci," popsala členka rodiny.

 

Věci se našly na zastávce u Bukovic směrem na Březnou. Rodina má strach, že by pohřešovaná žena nemusela další noc venku zvládnout kvůli fyzickému i psychickému stavu. Magdaléna se vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nemusí orientovat v prostoru ani čase, podle policie je zbavena svéprávnosti.

 

Pohřešovaná měří kolem 160 centimetrů, je hubené postavy. Má středně dlouhé vlasy po ramena a výrazné znaménko nad levým koutkem horního rtu. Na sobě by mohla mít šedobéžovou bundu s kapucí, oranžovou mikinu s potiskem, šedé legíny a černé botasky.

 

 

Podle informací police mohla být pohřešovaná viděna ještě v úterý 30. března v Moravském Karlově, pohybovat by se mohla ve společnosti lidí bez domova.

 

"V případě, že na pohřešovanou ženu narazíte, prosíme o setrvání u ženy na místě a vyrozumění policistů na lince 158. Děkujeme za spolupráci, které si moc vážíme," uvedla k pátrání mluvčí policie Jiřina Vybíhalová.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz